در حال نمایش 4 نتیجه

46%تخفیف
سمینار شیوه‌ی بامبو

سمینار شیوه‌ی بامبو

سمینار شیوه‌ی بامبو
همه‌ی ما نیاز به بروز توانایی‌هایمان داریم و تا زمانی که به بهترین ورژن و نسخه خود تبدیل نشویم حس شادی را درک نخواهیم کرد. سمینار شیوه‌ی بامبو جذابترین و متفاوت‌ترین روش برای تبدیل شدن به بهترین ورژن خودمان را برایمان مشخص می‌کند. تو این سمینار جذاب میبینمتون.
3 ساعت
184
200,000 109,000 تومان
ظرفیت تمام شد!
MBA - دوره مدیریت کسب و کار

دوره MBA

ویدئویی
بدون امتیاز 0 رای
در هر حیطه‌ای از بازار که وارد می‌شویم، غول‌هایی وجود دارند که منتظر ورود کسب و کارهای نوپا هستند تا آن‌ها را با تمام سرمایه، ایده‌ها و سهم بازارشان ببلعند. مگر آنکه آن کسب و کار نوپا مزیتی برای حضور و بقا در بازار داشته باشد و برای تمام اتفاقات پیش رو، راه‌حلی داشته باشد.
500
0
14,600,000 تومان
دوره تفکر خلاق-بنیانگذار

دوره خلاقیت و تکنیک‌های تفکر خلاق

ویدئویی
تفکر خلاق، توانایی بررسی یک مشکل یا چالش از جنبه‌ای تازه، زاویه دید متفاوت یا با یک شیوه فکری غیرمتداول است. همچنین تفکر خلاق ممکن است به معنی فکر کردن خارج از چارچوب، یا فراهم ساختن فضا برای ایده‌های نو و یافتن راه‌حل‌های جدید برای ارائه خود به طرق مختلف ازجمله تأمل، گفت‌وگو و آزمایش باشد. تفکر خلاق شامل مهارت‌های گوناگونی ازجمله تحلیلی، حل مسئله، ارتباطی و سازمانی است. مهارت تفکر خلاق چیست؟ مهارت‌های تفکر خلاق، روش‌هایی هستند که به هنگام تلاش برای حل یک چالش به روشی متفاوت و کشف نقطه نظر تازه، می‌توانیم از آن‌ها بهره‌مند می‌شویم. برخی از افراد ذاتا از بدو تولد با درک و فهم خلاقانه به دنیا می‌آیند. اما تفکر خلاق نیز مانند بسیاری از مهارت‌ها در طول زمان رشد و پرورش یابد.
2
5
رایگان!
دوره مدیریت آرزوها به سبک VARPE-بنیانگذار

دوره مدیریت آرزوها به سبک VARPE

ویدئویی
 اهداف باید بر اساس ارزش‌های ما در زندگی، تعیین شوند. هدفی که با ارزش‌های ما مطابقت نداشته باشد، نمی‌تواند احساسی که منجر به رضایت درونی ما می‌گردد را بوجود آورد، به همین خاطر با وجود دستیابی به آن هدف احساس خوبی نداریم. سبک VARPE یک استراتژی است که به ما کمک می‌کند اهدافمان را بر اساس ارزش‌هایی که در زندگی داریم تعیین کنیم. یک هدف  VARPE چه ویژگی‌هایی دارد؟
  • V: Value (ارزش‌هایی که در راه  رسیدن به هدف، طعم شیرین زندگی را درک می‌کنم.)
  • A: Ambition (آرزو‌های جاه طلبانه شما)
  • R: Review (بازنگری بر اساس ویژگی‌های منحصر به فرد یک هدف)
  • P: Purpose (هدف)
  • E: Effort (نحوه اقدام اجرائی برای دستیابی واقعی به هدف
تعیین هدف به ما یک تصویر بلند مدت و انگیزه کوتاه مدت می‌دهد. هدفگذاری به ما کمک می‌کند امکانات، مهارت‌ها و دانش خود را در جهت رسیدن به هدف متمرکز کنیم، همچنین فعالیت‌هایی که قبلا برایمان بی‌ارزش و بی معنی بودند، در جهت دستیابی به هدف معنا و ارزش جدیدی پیدا کرده و البته در آن‌ها به پیشرفت قابل ملاحظه‌ای هم برسیم.
دو نکته مهم در هدفگذاری 1-تعیین هدف و شیوه هدفگذاری امری کاملا شخصی است. ما نمی‌توانیم از اهداف، شیوه هدفگذاری و سبک برنامه ریزی دیگران تقلید کنیم. اولا به این دلیل که اهداف متعلق به شخص دیگری است، و بر اساس ارزش‌ها، روحیات و رسالت‌های فردی آن شخص تعیین شده است. دوما برنامه رسیدن به هدف بر اساس شخصیت و سبک زندگی او طراحی شده است. 2-تا شروع نکنیم و برنامه رسیدن به هدف را اجرا نکنیم، عملا در هدفگذاری به موفقیت نخواهیم رسید.
5:10:40
5
949,000 تومان

دوره های ویدیویی که توسط موسسه توسعه فردی و مالی بنیانگذار برگزار می‌گردد