درباره بنیان‌گذار
آموزشگاه توسعه‌ی فردی و مالی بنیانگذار

آموزشگاه توسعه فردی مالی بنیانگذار در سال 1397 شروع به کار کرده و در سال 1401 رسما فعالیت خود را در راستای فراگیری مهارت های توسعه فردی و مالی برای جامعه‌ای موفق‌‌تر و با نشاط تر آغاز کرده. تیم آموزشگاه بر این باور است که تک‌تک انسان‌ها لیاقت بهتر زیستن و مفید زیستن را دارند.

چشم انداز بنیانگذار

اطلاعات خود را بروز کنید

در واقع بنیانگذار جاییست که سعی می‌کنیم با ارائه آموزش هایی کاربردی و علمی، هر شخصی بتواند در هر موقعیتی، شرایط زندگی اش را بهبود بخشد و طعم شیرین لذت بردن از زندگی و کسب و کار خود را درک کند. ما در این وب سایت بسیاری از آموزش های مورد نیاز و ضروری را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دادیم. بسیاری از آموزش هایی که ماهیت مهارتی دارند در هیچ یک از مقاطع تحصیلی یافت نمی‌شوند و تیم تولید محتوای بنیانگذار تلاش های بسیاری کرده تا این مهارت ها را با بالا‌ترین سطح کیفیت در اختیار شما عزیزانی قرار دهد که قصد دارید بنیانگذار شخصیت، زندگی و کسب و کار خود باشید.

اعدادی که گویای حقیقت هستند....

2652 مشتری راضی
5 سال تجربه

 درود بر آنهایی که میخواهند بنیانگذار خود باشند. تیم بنیانگذار در وبسایت خودبه آموزش مهارت های ارتباطی و همچنین مهارت های مالی مورد نیاز برای یک زندگی جذاب و حرفه ای میپردازد و اطمینان دارد که هرکسی میتواند با استفاده از این آموزش ها به آن چه لیاقتش را دارد دست یابد.


شماره تلفن : 91017755 – 021

ایمیل: info@bonyangozar.ir

فضایی برای رشد و پیشرفت

آینده نگر شوید